Jak osiągnąć sukces zawodowy? Masaż tantryczny a sukces zawodowy

Jak osiągnąć sukces zawodowy? Masaż tantryczny a sukces zawodowy

Jak osiągnąć sukces zawodowy? Masaż tantryczny a sukces zawodowy

W mediach co chwilę pokazywane są osoby, które w życiu odniosły sukces zawodowy, lub prawdopodobnie wiedzą jak osiągnąć sukces zawodowy. Czy tak na prawdę jest? W blasku fleszy widzimy pięknych, szczęśliwych i bogatych ludzi. Ich życie wydaje się nam idealne. Mają perfekcyjny wygląd, dom, rodzinę i znajomych.  Wydaje nam się, że te osoby nie muszą nic robić, a wszystko, co mają przychodzi do nich samo. Internet i telewizja podtrzymują to złudzenie, pokazując tylko i wyłącznie jasną stronę życia celebrytów. Przez to docierają do nas nieprawdziwe informacje. Widzimy tylko wierzchołek góry lodowej. Widzimy samą okładkę, a nie wiemy, co za nią się znajduje, co jest w środku. Przez to mogą pojawiać się w nas uczucia zazdrości i niesprawiedliwości. Zaczynamy żyć w przekonaniu, że tylko my ciężko pracujemy i nie mamy z tego nic, a inni mają wszystko, nie kiwając przy tym palcem. W większości przypadków nie jest to prawda. Osoby, które osiągnęły sukces zawodowy, zrobiły to poprzez ciężką pracę.

Piszę o tym ponieważ wiele lat temu, kiedy jeszcze praktykowałem regularnie jogę i medytacje statyczne, ale jeszcze nie odkryłem energii Shakti, jej mocy, i masaży tantrycznych, pracowałem bardzo blisko celebrytów i gwiazd telewizji i sceny muzycznej. Ten świat nie jest tak piękny jak się wydaje z drugiej strony ekranu. Jest dużo nienawiści, złości, narzekania, ale jak tylko pojawia się kamerka jest wielki uśmiech. To statystyka, większość ludzi tego świata tak ma, ale większość nie oznacza wszyscy. Są też osoby, które na prawdę mają wielkie serce i na prawdę starają się pomagać sobie i innym. Osoby, które rzadko na coś narzekają, jeśli ktoś robi im coś “złego” idą dalej, bo wiedzą, że nikt nie może ich przeszkadzać hejtem. Idą dalej w swoją drogę życia starając się nie krzywdzić innym. Jest to droga trudna zarówno dla tych osób “fajnych” i “niefajnych”. Tak wygląda ten świat i dlatego też się od niego oddalałem. Wybrałem wyjść z tych scenerii, gdzie jest dużo fałszu i, gdzie ludzie nawet biją się za lepsze miejscówkę na pokazach mody, lub żeby mieć lepszy kąt przed kamerką.

Pewne jest to, że każda osoba, żeby osiągać to co osiąga, co robi. I pewne jest to, że zdecydowanie osoby, które narzekają i wysyłają ciągle negatywne wibracje mają się gorzej, cierpią cały czas, ponieważ rozsiewanie gniew dla nich jest sposobem skupienia się na niby “problemach innych” a nie swoich. Jest to znanym mechanizmem psychologicznym. Do tego jest karma, która wraca.

Ciekawe jest też to, że do nas na masaż poza prawnikami, prezesami dużych firm, kierownikami HR, przychodzą osoby znane z TV i czasopism, prezenterki swoje programy, aktorzy serialów i filmów), które są na prawdę pozytywnymi osobami i przychodzą, żeby jeszcze działać ze sobą, żeby polepszyć i zmienić niektóre cechy charakteru lub nastawienia w różnych sytuacjach. Ciekawie jest też to, że również u bardzo znanych osób na wierzchu jest podobny schemat osób, które pracują w korporacjach i mają wysokie stanowiska. Zbudowały sobie pancerz emocjonalny, ich dusza szuka dużo dobroci, miłości, pięknych uczuć, ale towarzystwo, w którym znajdują się na co dzień nie wpływa na to korzystnie, automatycznie budują sobie pancerz emocjonalny, który chroni dotarcie do serca i zminimalizuje zranienia, które codziennie mogą się tworzyć. Ale za to czakra Manipura jest dosyć aktywna.

Jak osiągnąć sukces zawodowy?

Na szczęście mamy coraz większą świadomość swojego umysłu i swoich możliwości. Zaczynamy pomału rozumieć, że nasze życie jest w naszych rękach. To od naszego nastawienia i podejmowanych decyzji zależy, co osiągniemy w przyszłości. Nasze myśli kreują rzeczywistość. Dotyczy to każdej dziedziny naszego życia, również życia zawodowego.

Nie ma rzeczy niemożliwych. Jak osiągnąć sukces zawodowy? Sukces zawodowy może osiągnąć naprawdę każdy. I to jest prostsze niż nam się wydaje. Wystarczy tylko podjąć odpowiednie działania.

Jak osiągnąć sukces zawodowy? Przede wszystkim nie osiągniesz nigdy sukcesu zawodowego, jeśli nie będziesz robił tego, czego lubisz. Jeśli praca nie sprawia Ci satysfakcji, to nie ma większych szans na rozwój kariery. Nie lubiąc czegoś robić, nie wkładasz w to serca. Wykonujesz swoją pracę automatycznie, by tylko spełnić swoje obowiązki. Praca powinna być pasją. Oczywiście nie na każdym etapie życia możemy sobie pozwolić na robienie tego, czego dokładnie chcemy, ale powinniśmy do tego dążyć. Tak jak w wielu dziedzinach życia, tak i w naszej karierze zawodowej powinniśmy mieć jakiś plan działania. Na samym początku warto określić sobie cele zawodowe, opracować plan ich realizacji, a następnie przystąpić do realizacji planu poprzez podjęcie konkretnych działań. Tylko tyle i aż tyle. Wydaje się to bardzo rozsądne, ale w praktyce niekiedy jest trudne do wykonania.

Afirmacje, medytacje i wizualizacje to wspaniałe narzędzia, ale z tego co wiem żadne z nich samo w sobie nie przyniesie ci prawdziwych pieniędzy w realnym świecie. W realnym świecie musisz podjąć realne działanie, żeby osiągnąć sukces.

Harv Eker

Jak masaż tantryczny wpływa na sukces zawodowy?

Aby osiągnąć to, co sobie postanowiliśmy, musimy przyjąć odpowiednie nastawienie. Samo zdefiniowanie celów i określenie planu ich realizacji może nie wystarczyć. Tak samo sama wiedza jak osiągnąć sukces zawodowy nie wystarczy. Warto działać na poziomie ciała, umysłu i ducha. Jeżeli nie pracujemy na wszystkich tych 3 poziomach mamy koszt alternatywny.
Jeśli nie będziemy odpowiednio zmotywowani, to nie przystąpimy w ogóle do działania albo szybko zaniechamy naszych wysiłków. Najważniejsza jest świadomość. Uświadomienie sobie, że naprawdę wszystko zależy od nas, że nasz sukces zawodowy jest w naszych rękach. Gdy zdamy sobie z tego sprawę, to nic nie będzie w stanie nas zatrzymać.

Co ma wspólnego masaż tantryczny z sukcesem zawodowym? Jak już przedstawialiśmy w poprzednich artykułach, masaż tantryczny ma wpływ na całą ludzką naturę i na wszystkie aspekty życia, bez wyjątku. Dlatego sesja masażu tantrycznego może być początkiem cudownych zmian, również w życiu zawodowym.

Masaż tantryczny pozwala odnaleźć to, co w życiu najważniejsze. Odnaleźć siebie. Pozwala przebudzić się do prawdziwego życia i zacząć żyć w pełni świadomie. A w pełni świadome życie, to robienie wszystkiego w zgodzie ze sobą. Może nigdy nie miałeś odwagi robić w życiu tego, co naprawdę chciałeś. Może inni oczekiwali od Ciebie czegoś innego, a Ty ich zdanie uznałeś za słuszne. To, że większość ludzi mówi, że coś wypada lub nie wypada robić, to jeszcze nie oznacza, że mają rację. Nikt nie jest Tobą i nie przeżyje życia za Ciebie, dlatego to Ty decydujesz, co chcesz w życiu robić, nikt inny.

W naszej codzienności, kiedy nie mamy czasu na chwile wytchnienia i zastanowienia, często robimy coś automatycznie i z przyzwyczajenia. Nie mamy nawet czasu, by spokojnie przemyśleć, co tak naprawdę chcemy w życiu robić. W trakcie masażu tantrycznego mamy szanse na chwilę wyciszenia się, oderwania myśli od codzienności i posłuchania głosu naszego serca. Jest to czas, kiedy możemy naprawdę stać się sobą i posłuchać tylko siebie. Kim jestem? Po co żyję? Co chcę w życiu robić?

Czasami jest też tak, że jesteśmy już na właściwej ścieżce zawodowej, wiemy jak osiągnąć sukces zawodowy, lub go osiągnęliśmy, ale potrzebujemy wsparcia. Masaż tantryczny jest również dla takich osób. Pomaga się rozluźnić, podejść z dystansem do problemów, spojrzeć na nie z innej perspektywy. Masaż tantryczny rozluźnia ciało i umysł. Sprawia, że myśli stają się bardziej klarowne i łatwiej jest nam podejmować odpowiednie decyzje. To, co dzieje się z nami w trakcie masażu tantrycznego jest początkiem pozytywnych zmian. To, co doświadczamy podczas masażu pozostaje z nami. Rozluźnienie, spokój i jasność umysłu nie mija wraz z końcem sesji. Trwa nadal. Oczywiście jeśli chcemy pogłębić ten stan i być w nim dłużej, warto regularnie korzystać z masażu tantrycznego. To tak jak z innymi aktywnościami. Nie wystarczy zrobić raz treningu czy raz pomedytować. Trzeba to robić regularnie, by był tego efekt. Podobnie jest w przypadku masażu tantrycznego. Jeśli ktoś chce wiedzieć więcej, jak to możliwe, że masaż tantryczny ma takie efekty, to zapraszamy się zapoznać artykułami nt. energii żeńskiej, energii Shakti i jak ona działa jak się ją cyrkuluje w ciele.Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *