Jak odnaleźć siebie i jak czuć się lepiej?

Jak odnaleźć siebie i jak czuć się lepiej?

Jak odnaleźć siebie i jak czuć się lepiej?

W życiu coraz większej liczby ludzi przychodzi czas, kiedy zadają sobie pytanie „Kim naprawdę jestem?” Jak odnaleźć siebie? Jaka jest prawidłowa odpowiedź? Czy odpowiedzią jest to, jaką role pełnimy w życiu rodzinnym? A może odpowiedzią jest to, jakie zajmujemy stanowisko w pracy? Jakie mamy wykształcenie? W co wierzymy? Jakiej jesteśmy narodowości? Jakie mamy poglądy polityczne? Czy odpowiadając sobie na te wszystkie pytania, jesteśmy w stanie powiedzieć, kim naprawdę jesteśmy? Otóż nie.

Nie da się ukryć, że wszystkie pełnione przez nas role w życiu są ważne. Ale nie definiują nas. Nie pokazują, kim naprawdę jesteśmy. A ciężko odnaleźć samego siebie w dzisiejszym świecie. Jest to trudne, ale jak najbardziej możliwe. Potrzeba tylko chęci, czasu i zaangażowania.

W dzisiejszych czasach za bardzo ufamy umysłowi. Przez to nie potrafimy żyć tu i teraz. Nasze życie tworzą myśli, które zawsze dotyczą przeszłości lub przyszłości. Smucimy się, kiedy myślimy o tym, co było, a boimy się, kiedy myślimy o tym, co może się wydarzyć. A życie toczy się właśnie teraz. W tej chwili.

Myśli z kolei budzą emocje. Smucąc się przeszłością i zamartwiając o przyszłość, odczuwamy negatywne emocje, które z kolei kreują naszą rzeczywistość.  Zamartwiając się i lękając, blokujemy siebie i swoje możliwości. Żyjemy jakby w iluzji, ponieważ naszą rzeczywistość kreują negatywne i nieprawidłowe myśli.

Jak odnaleźć siebie?

Jest wiele sposobów, by odnaleźć siebie. Przede wszystkim trzeba zacząć od tego, aby wyciszyć swój umysł. Zatrzymać pędzące myśli. Jest to trudne, ponieważ jesteśmy przyzwyczajeni do ciągłego myślenia. A sposób, w jaki myślimy jest ukształtowany przez wszystko, co nas otacza. Począwszy od dzieciństwa, kiedy obserwujemy rodziców i innych dorosłych. Naśladujemy ich zachowania, a co za tym idzie sposób myślenia.  Obecnie wśród wszechobecnych mediów – prasy, telewizji, radia i Internetu – codziennie jesteśmy bombardowani setkami komunikatów. Jest to agresywny przekaz, który również w dużej mierze wpływa na to, jak myślimy. Wszystko, co nas otacza, co czytamy, co słuchamy i co oglądamy wpływa na to, jacy jesteśmy i jak postrzegamy cały świat. W większości przypadków nie jest prawdziwa percepcja. Mamy zakrzywiony obraz rzeczywistości. Możemy to zmienić, jeśli odnajdziemy siebie. Najpierw poznamy to, jacy jesteśmy naprawdę, a dopiero później będziemymogli w pełni świadomie wybierać to, co jest dobre i prawdziwe.

Pierwszym krokiem do odnalezienia siebie jest wyciszenie swojego umysłu.  Można to zrobić na kilka sposobów. Poprzez praktykę jogi, medytację, spacer w otoczeniu przyrody, samotną podróż lub poprzez masaż tantryczny.

W jaki sposób masaż tantryczny pozwala odnaleźć siebie?

Nie ma lepszego sposobu nawyciszenie swojego umysłu niż głęboki relaks. Błogi spokój pozwala oderwaćmyśli od codziennych spraw i spojrzeć na siebie, swoje życie i otaczający światz zupełnie nowej perspektywy. Dlaczego masaż tantryczny tak doskonale rozluźnia? Ponieważ jest to taki rodzaj masażu, który pracuje nie tylko z ciałem, ale również z duchem, z naszą energią. Nie wystarczy rozluźnić samego ciała lub wyciszyć tylko umysł. Ciało, umysł, serce i dusza tworzą całość. Wszystko jest ze sobą powiązane. Jeśli chcemy naprawdę odpocząć, wyciszyć się, to należy zadbać o każdy aspekt ludzkiej natury.

Masaż tantryczny jako doskonałe narzędzie do poznania siebie

W naszej świątyni mamy ogromne doświadczenie w wykonywaniu masażu tantrycznego. Niemal każdego dnia widzimy, jak dzieją się rzeczy niezwykłe. Nie są to tylko nasze odczucia. Dostajemy wiele pozytywnych wiadomości od klientów. Nie możemy zamieścić ich wszystkich, ale część z nich umieściliśmy w zakładce referencje nanaszej stronie internetowej www.anahatatantra.com. Wszystkie opinie są prawdziwe i otrzymane od naszych zadowolonych klientów.

Ludzie zmieniają się na lepsze. Wystarczy tylko im w tym pomóc. Nikt nie zmieni za nas naszego życia, jeśli sami tego nie będziemy chcieli i nie otworzymy się na zmiany. My, jako masażyści możemy tylko pomóc w przemianie. Wskazać właściwą drogę, wesprzeć naszą wiedzą i doświadczeniem. Umiemy pracować z energią seksualną. Dzięki temu wiemy, jak pomóc ludziom usunąć blokady z ciała i umysłu, jak otwierać ludzi na nowe doznania, zapewniać głęboki relaks i przyjemność w życiu.

Wszystkie doznania, jakie daje masaż tantryczny są kluczowe na drodze budzenia się świadomości i szukania odpowiedzi na pytanie „Kim naprawdę jestem”. Nigdy nie znajdziemy na nie odpowiedzi, jeśli nie odpuścimy, nie wyciszymy umysłu i nie doznamy głębokiego relaksu. A warto uwolnić się od niekorzystnych przekonań, jakie patriarchalny świat w nas zakodował. Warto uwolnić się od lęków, niezdrowych schematów i zwyczajów. Od złych przekonań na temat seksualności i relacji. Warto zdjąć ze swoich barków ciężar, jaki niesiemy ze sobą przez życie. Zdjąć blokady emocjonalne, które nie pozwalają tak naprawdę żyć. Dopiero wtedy, gdy się tego wszystkiego pozbędziemy, gdy zrozumiemy, jaki ciężar nam towarzyszył przez całe życie, poczujemy się lekko. Weźmiemy życie w swoje ręce i zaczniemy je tworzyć na własnych warunkach.

Warto wejść na drogę świadomego życia i poznania swojego prawdziwego Ja, bo tylko wtedy będziemymogli w pełni szczęśliwie i świadomie żyć.

Sergio S Dorje

Tagi:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *