Masaże tantryczne Warszawa

masaże i warsztaty w Warszawie

CZYTAJ WIĘCEJ O MASAŻU masaż tantryczny zmysłowy

Masaż Zmysły Szeroko Otwarte

Zacznij swoją fascynującą przygodę z masażem tantrycznym!

CZYTAJ WIĘCEJ O MASAŻU Masaż Kama Marma

Masaż Masaż Kama Marma

Odblokuj energię życiową i otwórz w pełni swoje ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ O MASAŻU

Masaż tantryczny: Masaż Zmysły Szeroko Otwarte dla pary

Celebruj i pogłębiaj Waszą relację, bliskość, namiętność w wyjątkowy sposób.

CZYTAJ WIĘCEJ O MASAŻU

Masaż tantryczny: Masaż Ognistego Węża

Obudź w sobie ogień namiętności i otwórz się na ekstatyczne doznania.

CZYTAJ WIĘCEJ O MASAŻU masaż kaszmirski

Masaż tantryczny: Rytuał Masażu Kaszmirskiego

Przeżyj niesamowite, głębokie, intymne, namiętne, duchowe doświadczenie.

Masaż Kama Marma, masaż Zmysły Szeroko Otwarte, masaż Ognistego Węża – wiemy, że każdy ma odmienne potrzeby, dlatego jako część naszej misji oferujemy urozmaiconą ofertę obrzędów - masaży tantrycznych w Warszawie, z której każdy zaczerpnie dokładnie to, czego w danym momencie potrzebuje. I właśnie to bogactwo wyboru, różnorodność i elastyczność cenią osoby, które przychodzą do nas na przekazy wiedzy i na masaże tantryczne. Jeśli nie wiesz, którą technikę pracy z ciałem wybrać, poniżej znajdziesz informacje na temat masażu tantrycznego i jego odmian.

Masaże tantryczne

Energia seksualna, to energia życia. Zwykle nie dochodzimy dalej niż do przedsionka, nigdy nie wchodzimy do pałacu, powiedział Osho. My wiemy, że dotyk tantryczny pozwala wkraczać do pałacu, wierzymy w moc masaży tantrycznych, które otworzyły oczy już wielu naszym adeptom. Energia seksualna to energia witalna, siła do działania, napęd do realizacji celów, odczuwania głębi życia, świadomości. Obejmuje nie tylko ciało, ale i umysł oraz duszę – aktywowanie szanowanej i życiowej energii seksualnej to klucz do bramy harmonii.

Jak działa masaż tantryczny w Warszawie? Przede wszystkim oczyszcza czakry i odblokowuje zastałą energię seksualną. Uwalnia blokady, pogłębia świadomość, przynosi ukojenie, ukierunkowuje, a przede wszystkim otwiera na wszystkie emocje – ich odczuwanie i akceptację.

Tantryczne masaże

Dzięki masażowi tantrycznemu w Świątyni Anahata Tantra w Warszawie możesz cieszyć się spokojną, bezpieczną przestrzenią otoczoną ciszą. Stosujemy tylko naturalne produkty, takie jak olej kokosowy - jadalny, a nie kosmetyczny (olej ze słodkich migdał w przypadku alergii na olej kokosowy, proszę zgłoś to przy zapisaniu się). Pozbądź się zmartwień i pozwól doświadczonym masażystom poprowadzić Cię w szczerą podróż w głąb siebie. Przygotuj się na otulenie aksamitną przyjemnością i błogością.

Dbamy o to, aby każdy poczuł się komfortowo w trakcie masażu, dlatego masażyści są ubrani w pareo, by masaż tantryczny nie kojarzył się z masażem erotycznym. Bo musisz wiedzieć, że to dwa całkowicie odmienne techniki pracy z ciałem, o czym mówimy więcej w artykule: Masaż tantryczny a masaż erotyczny.

Ciesz się unikalnym połączeniem terapeutycznych technik masażu, dostosowanych do Twoich indywidualnych potrzeb. Odpręż się, zrelaksuj i odzyskaj energię dzięki masażowi tantrycznemu, w którym to Ty wyznaczasz granice.

Studio masaże tantryczne Warszawa - jakie są rodzaje masaży?

Jakie dokładnie techniki masażu tantrycznego chcemy Ci zaoferować?

Masaż tantryczny: Masaż Zmysły Szeroko Otwarte

Zmysły Szeroko Otwarte, czyli masaż w elemencie ognia i powietrza, to masaż dedykowany zarówno osobom, które po raz pierwszy przyjmują masaż tantryczny u nas. Wyróżnia go subtelny, czuły, głęboki, pełen emocji dotyk, który powoli otwiera, wybudza, daje świadomość. Oddaje hołd ciału, pokazuje, jak ważnym jest ono darem, jak istotne jest dbanie o jego energię. Ma charakter wspierający, gdy wszechobecny pęd, pośpiech i codziennie troski nie pozwalają w pełni o siebie dbać.

Prawdziwy masaż tantryczny Zmysły Szeroko Otwarte rozpoczyna się od aktywacji ognistej energii Kundalini Shakti, a potem stopniowo przechodzimy do chłodniejszej, bardziej rozluźniającej energii Shivy. Jeśli więc pragniesz wyruszyć w zmysłową podróż, obudzić zmysły, podążyć w kierunku błogości, zapraszamy – oddajmy cześć Twojemu ciału.

Masaż tantryczny: Masaż Kama Marma

Czym jest masaż tantryczny Kama Marma, czyli utrzymany w elemencie ziemi, mocno uziemiający? Marma to punkty w ciele fizycznym połączone z ciałem energetycznym. To właśnie w nich często blokuje się energia życiowa. Naszym zadaniem jest umiejętnie i profesjonalne wyzwalanie energii za pomocą specyficznego ucisku, by oczyścić czakry i sprawić, by energia swobodnie krążyła zgodnie z własnym rytmem. Natomiast kama oznacza pożądanie – dotyk konkretnych punktów odblokowuje ogamiczny potencjał ciała, czego efekt będzie odczuwalny w relacjach intymnych w zaciszu domowym z partnerem/ką.

Na masaż Kama Marma składa się głęboki dotyk (mocniejszy ucisk dłońmi na mięśniach), ale i masaż tantryczny energetyczny bezdotykowy, który korzystnie wpływa na zwiększenie wrażliwości energetycznej ciała fizycznego.

Masaż tantryczny: Masaż Ognistego Węża

Masaż Ognistego Węża jest masażem w elemencie ognia i jest skierowany dla osób, które już znamy, które mają za sobą kilka masaży tantrycznych. To jedna z najbardziej zaawansowanych technik pracy z ciałem, w której celem jest aktywowanie inteligentnej energii Kundalini Shakti karmiącej każdy fragment ciała. Masaż Ognistego Węża korzysta z ruchów wężystych, spiralnych, oplatających, częściowo przypominający właśnie ruchy węża.

Rytuał Masażu Kaszmirskiego

To kolejny masaż tantryczny utrzymany w elemencie ziemi i powietrza, skierowany do osób, które mają za sobą doświadczenie z tego typu masażem, podobnie jak w przypadku masażu Ognistego Węża. Rytuał nawiązuje do tradycji indyjskiego Kaszmirskiego Sziwaizmu, w którym należy przyjmować określone pozycje. Zabiorą Cię w świat miłości do siebie wręcz w mistycznym klimacie.

Masaże tantryczne Warszawa - czy warto?

Jakie korzyści przynoszą masaże tantryczne w Warszawie w naszej Świątyni? Prowadzą do akceptacji własnego ciała, uwalniają blokady, otwierają na bliskość i intymność, zwiększają poczucie własnej wartości. Pozwalają też swobodniej poczuć się w trakcie seksu z partnerem lub pranerką, wyzbyć się wstydu, wzniecić płomień namiętności z bliską osobą. Masaż tantryczny nierzadko sprawia, że ludzie doświadczają zmiany na lepsze, są otwarci nie tylko na bliskich, ale i na siebie. Praca z energią seksualną to mistyczne doświadczenie, a każde spotkanie jest jedyne w swoim rodzaju.

Tantryczny masaż to esencja pytania: „Kim naprawdę jestem?". Nie tylko umożliwia poznawanie własnej seksualności, integrację z ciałem, ale i osiągnięcie spokoju i błogości, ponieważ przynosi korzyści w każdej sferze życia. Teraz już wiesz, jaki rodzaj masażu może być dla Ciebie idealny, a jeśli nadal masz wątpliwości lub pojawiły się pytania, serdecznie zachęcamy do kontaktu.

Studio masaże tantryczne

Doświadcz mocy samoodkrywania z terapeutami masażu tantrycznego. Ciesz się jedyną w swoim rodzaju podróżą, która otworzy Cię na życie. Odkryj ścieżkę życia z wykwalifikowanymi specjalistami. Dzięki naszemu masażowi tantrycznemu możesz przenieść swój umysł, ciało i ducha na wyższy poziom.

Każdy masaż, Masaż Kama Marma, masaż Zmysły Szeroko Otwarte, masaż Ognistego Węża i Rytuał Masażu Kaszmirskiego, jest przeprowadzany profesjonalnie z wykorzystaniem naturalnych olejów w świątynnej atmosferze. O naszych kompetencjach świadczą certyfikaty, ukończone kursy i warsztaty, szkołę medyczną, a przede wszystkim studia psychologiczne i wieloletnia praktyka z masażami, które są gwarancją bezpiecznej i skutecznej pracy z ciałem fizycznym i psychicznym.

Masaże tantryczne - czy obejmują dotyk miejsc intymnych?

Chociaż tantryczne masaże w Warszawie w naszej Świątyni nie są masażami erotycznymi, to mogą obejmować mapping miejsc intymnych, czyli się na nich skupiać, ale nie muszą. To zależy od indywidualnych granic. Na przykład Masaż Kama Marma i Masaż Rytuał Ognistego Węża zawierają elementy masażu Yoni (waginy) i masażu lingama.

Podsumowując, do wyboru są przeróżne techniki masażu tantrycznego, podczas których ruchy masażystki lub masażysty się różnią. Delikatne, subtelne, ale i ogniste, zdecydowane. Techniki da się łączyć, a my, jako certyfikowani specjaliści, wiemy, w jaki sposób trafić w potrzeby konkretnej osoby.

Czy podczas tantrycznego masażu trzeba być nago? To zależy od Twoich preferencji i poczucia komfortu, każda osoba może wybrać, czy chce przyjmować masaż bez ubrań, czy w bieliźnie. Odczuj moc leczniczego dotyku i doświadcz uwalniania napięć oraz łączenia się ze swoim pełnym ja. Przyjmij dar świadomości i rozwoju dzięki masażowi tantrycznemu w Warszawie!