Masaż tantryczny a masaż erotyczny

Masaż tantryczny a masaż erotyczny

Masaż tantryczny a masaż erotyczny

Masaż erotyczny a masaż tantryczny.

Magia masażu tantrycznego

A zacznę tak:

Masaż tantryczny to sztuka. A każda osoba dająca i przyjmującą tworzy ją na swój własny, unikalny sposób.

Jak pierwszy raz poczułam siebie dającą – to było coś zupełnie innego niż do tej pory czułam, dziwnego, nieuchwytnego, poza lewą półkulą, na której funkcjonowałam w swoim ówczesnym życiu zawodowym. A jednocześnie to uczucie było bardzo znane, moje. Wyjątkowe. Czuję ogromny sens swojej pracy, kiedy widzę w oczach klientów serce, radość, błogość; kiedy wiem, że realizują się ich głębokie intencje i pragnienia; kiedy czuję jak zostają głęboko otuleni. No i tak denerwuje mnie personalnie, jak ludzie uważają, ze masaż tantryczny to to samo, co masaż erotyczny – tylko ma ładniejszą nazwę, żeby uspokić sumienia klientów. Bardzo często pod przykryciem tantry świadczone są wiadome usługi i nieświadomy klient uważa, że w masażu tantrycznym przede wszystkim chodzi o zaspokojenie seksualne. Oczywiście masaż tantryczny jest bardzo zmysłowy, sensualny, otrzymuje się go w nagości a masowane są wszystkie części ciała, ale nie chodzi o orgazm genitalny a tym bardziej o ejakulację, ponieważ wraz z wytyskiem mężczyzna traci cenną energię życiową. Jak najbardziej są to wszystko naturalne odruchy organizmu i mogą się zdarzyć spontanicznie, ale nie dążymy do nich.

Poza tym naprawdę nie mam nic przeciwko masażom erotycznym – to może być bardzo fajne przeżycie, ale inne i skupione przede wszystkim na fizyczności.

Przed masażem tantrycznym tworzymy świętą przestrzeń. Rozpoczynamy od krótkiej medytacji, podczas której osadzamy się w ciele, wypuszczamy z oddechem stres, napięcie i negatywne emocje. Wypowiadamy intencję i zapraszamy tantryczne bóstwa, żeby wsparły przestrzeń w realizacji tej intencji. Następnie osoba masowana i masująca łączą się ze sobą na poziomie energetycznym.

Przede wszystkim masaż tantryczny wykonuje się w aktywnej energii żeńskiej (Kundalini Shakti) – także po to, aby obudzić energię żeńską w ciele klienta. Energia ta potrafi dostarczyć orgazmy energetyczne, które zmieniają całkowicie postrzeganie przyjemności. Orgazmy brzucha, serca, gardła. Przede wszystkim jednak energia ta ma moc czyszczącą i głęboko transformującą. Burzy stare, skostniałe struktury i budzi do prawdziwego, autentycznego życia w niewinnej, naturalnej seksualności i radości.

Oczywiście istnieje wiele różnych rodzajów masażu tantrycznego, również te dużo bardziej ogniste i seksualne, ale nadal będziesz czuć dużą różnicę pomiędzy masażem erotycznym a profesjonalnym i rytualnym masażem tantrycznym.

Masaż tantryczny a masaż erotyczny – czym się różnią?

Więcej na temat różnic między masażem tantrycznym a erotycznym przeczytasz w artykule: Czym się różni masaż tantryczny od masażu erotycznego? Zapraszam do lektury.

Namaste


Tagi:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *