Kurs Masażu Tantrycznego dla par Warszawa – Warsztaty tantryczne dla par

Kurs Masażu Tantrycznego dla par Warszawa – Warsztaty tantryczne dla par

Kurs Masażu Tantrycznego dla par Warszawa – Warsztaty tantryczne dla par

Zapraszamy do naszej Świątyni, gdzie nie tylko wykonujemy masaże tantryczne, ale także od wielu lat uczymy innych jak to robić – kurs masażu tantrycznego dla par. Masaż tantryczny jest szczególnym rodzajem masażu. Pomimo tego, że Zapraszamy do naszej Świątyni, gdzie nie tylko wykonujemy tantryczne masaże, ale także od wielu lat uczymy techniki masażu innych – oferujemy indywidualny kurs masażu tantrycznego dla par. Chociaż uzdrawianie nie jest celem takiego masażu, to i tak bywa, że potrafi uzdrawiać człowieka w każdym jego aspekcie – obejmując ciało, duszę, serce i umysł.

Poprzez dotyk usuwamy blokady energetyczne i usprawniamy przepływ energii życiowej. Każdy nieco inaczej czuje się po sesji masażu, rzadko pojawiają efekty integracji, które nie do końca są przyjemne, ale prawie wszyscy potwierdzają to, że po masażu odczuwają ogromną ulgę. To tak, jakby ktoś zdjął z nas ogromny ciężar.

Po masażu odczuwa się niezwykłą lekkość, wręcz można odczuwać pustkę, nie ma przytłaczających myśli i emocji, tylko głęboki spokój i odprężenie – to dotyk uwalniający napięcia. Niesamowita różnica przed i po widać w rysach twarzy osoby masowanej. Takich różnych nie ma po zwykłych masażach relaksacyjnych. Wyobraź sobie, jaki pozytywny wpływ te efekty mogą mieć na związek. Masaż tantra zbliża, roznieca ogień namiętności, otwiera, umacnia partnerstwo.

Masaż tantryczny kurs – dla kogo?

Uwielbiamy dawać ludziom coś od siebie i uczymy ich przyjmowania tego daru. Dzielenie się swoją wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami sprawia nam jeszcze więcej radości. Dlatego wykonujemy tantryczne rytuały w Warszawie, ale też jako część naszej misji uczymy ich podstaw innych.

Stąd nasz pomysł na warsztaty masażu tantrycznego dla par heteroseksualnych i homoseksualnych, który od lat pomaga innym dodać coś pięknego w swoim związku. Czasem przychodzą też pary przyjaciół, które po prostu chcą się nauczyć masażu tantrycznego w Warszawie razem z bliską im osobą, czasem również tej samej płci.

Kurs masażu tantrycznego dla par — czy jest dla każdego?

Wiele osób, par, z którymi mamy okazję rozmawiać, ma wątpliwości co do kursu masażu tantrycznego dla par. Niemal w każdym przypadku rozterki dotyczą tego, czy masażu tantrycznego można się nauczyć, czy przypadkiem nie trzeba mieć do tego jakichś specjalnych predyspozycji.

Osoby myślące o warsztatach masażu tantrycznego dla par w Warszawie zastanawiają się, czy odnajdą się po drugiej stronie. Czy będąc do tej pory osobą „bierną” – masowaną, odnajdą się po stronie „aktywnej” – masującej. Owszem, nie każdy jest gotowy na wykonanie jakościowych masaży tantrycznych, bowiem wykonywanie masaży profesjonalnie i w sposób bezpiecznych dla osób trzecich (np. spoza związkiem) wymaga dużych umiejętności psychologicznych, psychoterapii, głębszej wiedzy pracy z energii, sztuk świątynnych, wiedzy medycznej w zakresie masażu i jednostek chorobowych, ale każdy jest gotowy do nauki, dla niektórych jest to łatwa i szybka droga, a dla innych potrzebna jest większa praktyka – i to też jest w porządku. Bo w przypadku masażu dla bliskiej osoby chodzi o bliskość i radość, a nie o osiągnięcie perfekcji.

Zdecydowanie łatwiej jest osobom, które już w życiu zaznały dobrodziejstwa masażu tantrycznego. Dlatego sugerujemy, żeby zawsze przed warsztatami każda osoba była u nas na masaż całego ciała przynajmniej raz i i doświadczyła jego jakości.

Kurs masażu tantrycznego – jak przebiega?

Kurs masażu tantrycznego dla par prowadzimy w formie warsztatów. Odbywają się one najczęściej w ciągu dwóch dni. Warsztaty są indywidualne, co oznacza, że jednego dnia szkolimy tylko jedną parę. Dzięki temu możemy w pełni poświęcić uwagę uczestnikom.

Program masażu tantrycznego skupia się zarówno na teorii, jak i na praktyce. Krok po kroku uczymy techniki masażu tantrycznego. W przypadku dwudniowych warsztatów uczymy prawidłowego oddychania. Odpowiedni oddech jest bardzo ważny nie tylko podczas samego masażu, ale także w życiu codziennym.

Regularna praktyka oddechowa umożliwia swobodny przepływ energii w ciele, dzięki czemu możemy w szybki i prosty sposób pozbyć się napięć, zrelaksować ciało i umysł na najgłębszym poziomie. Dwudniowe warsztaty to także możliwość nauczenia się masażu joni i masażu lingama (mapping yoni, mapping lingama), co sprawia, że akceptacja ciała jest jeszcze prostsza. Praktyka masażu z częściami intymnymi jest to „obowiązkowy punkt programu”, tylko opcja dla zainteresowanych par.

Kurs obejmuje

W trakcie indywidualnego spotkania będziecie mieli możliwość pogłębić swoją wiedzę na temat złożonej relacji między ciałem, umysłem i duchowością, a także nauczą się, jak wykorzystać wiedzę Trzech Świątyń w praktyce masażu.

Orgazm energetyczny - na zdjęciu para w pozycji lotosu

W trakcie kursu masażu tantrycznego w Warszawie nie przekraczamy żadnych granic. Uczymy szanować własnych granic i robimy tylko tyle, na ile w danym momencie jesteście gotowi.  Masaż joni i masaż lingama nie są w żadnym przypadku masażami erotycznymi, ale odprężają i odblokowują nas na jeszcze głębszym poziomie poprzez specyficzny dotyk (uciski i rozciągania) miejsc intymnych.

Co więcej, często mężczyźni dziwią się, że podczas dotyku nie wystąpiła nawet erekcja. Można powiedzieć, że to masaż zmysłowy, ponieważ wszystkie zmysły są aktywne, taki masaż się odczuwa wszystkimi zmysłami. Podczas kursu wytłumaczymy również jak dbać o zmysły, o zapachach i o dbaniu o przestrzeni wizualnej i energetycznej.

Będziecie mieli okazję nauczyć się różnych technik masażu, w tym miękkiego masażu, mapping lingama i joni. Przy takiej pracy konieczna jest przynajmniej podstawowa wiedza o anatomicznej budowie ciała człowieka, w szczególności stref erogennych i punktów energetycznych, co z kolei przyczyni się na lepsze zrozumienie masażu i lepsze jego wykonanie.

Niezmiernie ważnym elementem kursu masażu tantrycznego jest nauka komunikacji i ustawiania granic, dlatego nauczymy Was Koła Zgody. Dzięki nim możecie bezpiecznie i odpowiednio wykonywać masaż dla partnera/ki. W trakcie szkolenia zwracamy szczególną uwagę na to, abście wyrażali swoje potrzeby i pragnienia, słuchali swojego partnera i określali granice swojego komfortu.

Na koniec kursu każdy z partnerów samodzielnie wykonuje pełny rytuał masażu tantrycznego. Jest również możliwość otrzymania dyplomu zakończenia kursu – jeśli chcecie otrzymać taki dyplom, prosimy o informację w trakcie zapisywania się na kurs masażu tantrycznego.

Kurs masażu tantrycznego Warszawa – korzyści

Dla kogo są kursy masażu tantrycznego? Dla każdej pary, która pragnie wzmocnić swoją relację, lepiej się poznać, na nowo rozbudzić pożądanie i przeżywać nowe seksualne doznania.

Pobudzanie energii seksualnej i udrożnienie przepływu energetycznego może zwiększyć intensywność i częstotliwość orgazmów w życiu prywatnym pary. Połączycie się energetycznie, nauczycie się przyjmować i dawać, będziecie cieszyć się przyjmowaniem przyjemności. Zapraszamy chętne pary, kurs masażu tantrycznego prowadzimy osobiście – Sergio i Daria.


Tagi: