Kurs Masażu Tantrycznego dla par – Masaż Tantryczny Warsztaty dla pary

Kurs Masażu Tantrycznego dla par – Masaż Tantryczny Warsztaty dla pary

Kurs Masażu Tantrycznego dla par – Masaż Tantryczny Warsztaty dla pary

Zapraszamy do naszej Świątyni, gdzie nie tylko wykonujemy masaże tantryczne, ale także od wielu lat uczymy innych jak to robić – kurs masażu tantrycznego dla par. Masaż tantryczny jest szczególnym rodzajem masażu. Pomimo tego, że uzdrawianie nie jest celem takiego masażu, to i tak się zadzieje i potrafi uzdrawiać człowieka w każdym jego aspekcie – jego ciało, duszę, serce i umysł. Poprzez dotyk usuwamy blokady energetyczne, dzięki czemu energia na nowo może przepływać swobodnie. Każdy nieco inaczej czuje się po sesji masażu, ale wszyscy odczuwają ogromną ulgę. To tak, jakby ktoś zdjął z nas ogromny ciężar. Po masażu odczuwa się niezwykłą lekkość, nie raz wręcz można odczuwać pustkę – nie ma żadnych myśli i emocji, tylko głęboki spokój i odprężenie.

Uwielbiamy dawać ludziom coś od siebie i uczymy ich przyjmowania tego. Dzielenie się swoją wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami sprawia nam jeszcze więcej radości. Dlatego wykonujemy masaże tantryczne, ale też uczymy jego podstaw innych. Stąd nasz pomysł na kurs masażu tantrycznego dla par, który od lat pomaga innym dodać coś pięknego w swoim związku, ale nie tylko, czasem przychodzą też pary przyjaciół, które po prostu chcą się nauczyć masażu tantrycznego razem z bliską im osobą, czasem również tej samej płci. Masaż tantryczny prawie zawsze od pierwszego masażu zmienia życie osób masowanych na lepsze. To sprawia, że to, co robimy, ma jeszcze większy sens. To nas motywuje do dalszego działania.

Kurs masażu tantrycznego dla par — czy jest dla każdego?

Wiele osób, par, z którymi mamy okazję rozmawiać, ma wątpliwości co do kursu masażu tantrycznego dla par. Niepewność dotyczy obu partnerów lub tylko jednej ze stron. O kursie najczęściej myślą osoby, które już indywidualnie przychodziły do nas na masaż tantryczny. Widzą, jakie zmiany się w nich oraz ich życiu dokonały i chcą się tym podzielić ze swoim partnerem, a także nauczyć się, jak samemu wykonać masaż tantryczny. O kursie myślą także pary, które miały okazję uczestniczyć w sesji masażu dla par.

Niemal w każdym przypadku wątpliwości dotyczą tego, czy masażu tantrycznego można się nauczyć, czy przypadkiem nie trzeba mieć do tego jakichś specjalnych predyspozycji. Osoby myślące o warsztatach masażu tantrycznego dla par zastanawiają się, czy odnajdą się po drugiej stronie. Czy będąc do tej pory osobą „bierną” – masowaną, odnajdą się po stronie „aktywnej” – masującej. Owszem, nie każdy jest gotowy na wykonanie jakościowych masaży tantrycznych, ale każdy jest gotowy do nauczania się, dla niektóry jest to łatwa i szybka nauka, a dla innych potrzebna jest większa praktyka i nauka.

Ale mamy dobre wiadomości. Jeśli już skorzystałeś z naszych usług masażu czy to w pojedynkę czy z partnerem, doceniłeś właściwości masażu i chcesz zgłębić wiedzę i umiejętności z tego wyjątkowego rytuału, to oznacza, że jesteś gotowy i kurs masażu tantrycznego dla par jest dla Ciebie. Jeśli tylko chcesz wziąć udział w warsztatach, to znaczy, że możesz to zrobić. No dobrze, ale co jeśli druga strona ma wątpliwości? Najlepiej jest zaprosić ją/go na masaż, żeby sama ta osoba doświadczyła prawdziwy masaż tantryczny i jak poczuje to sama się na to zdecyduje. Dlatego sugerujemy, żeby zawsze przed warsztatami każda osoba była u nas na masaż przynajmniej raz i to doświadczyła.

Jak wygląda kurs masażu tantrycznego dla par?

Kurs masażu tantrycznego dla par prowadzimy w formie warsztatów. Odbywają się one najczęściej w ciągu dwóch dni. Warsztaty są indywidualne, co oznacza, że jednego dnia szkolimy tylko jedną parę. Dzięki temu możemy w pełni poświęcić swoją uwagę uczestnikom kursu. Warsztaty skupiają się zarówno na teorii jak i na praktyce. Krok po kroku uczymy masażu tantrycznego. W przypadku dwudniowych warsztatów uczymy także prawidłowego oddychania. Odpowiedni oddech jest bardzo ważny nie tylko podczas samego masażu, ale także w dniu codziennym. kurs masażu tantrycznego dla paryRegularna praktyka oddechowa umożliwia swobodny przepływ energii w ciele, dzięki czemu możemy w szybki i prostu sposób pozbyć się napięć, zrelaksować ciało i umysł na najgłębszym poziomie. Dwudniowe warsztaty to także możliwość nauczenia się masażu joni i “masażu’ lingama. Nie jest to „obowiązkowy punkt programu”, tylko opcja dla zainteresowanych par. W trakcie kursu nie przekraczamy żadnych granic. Uczymy się i robimy tylko tyle, na ile w danym momencie jesteście gotowi.  Masaż joni i masaż lingama nie jest w żadnym przypadku masażem erotycznym, ale odpręża i odblokowuje nas na jeszcze głębszym poziomie. Więcej o masażu joni i masażu lingama przeczytacie odpowiednio tutaj i tutaj.

Na koniec kursu każdy z partnerów samodzielnie wykonuje pełny rytuał masażu tantrycznego. Jest również możliwość otrzymania dyplomu zakończenia kursu – jeśli chcecie otrzymać taki dyplom, prosimy o tym nas poinformować w trakcie zapisania się na kurs.

Warsztaty są dla Was, jeśli chcecie:

 • Wzmocnić swoją relację;
 • Lepiej się poznać;
 • Na nawo rozbudzić w sobie pożądanie;
 • Czerpać jeszcze więcej radości ze zbliżenia – przedłużyć czas jego trwania, a także zwiększyć intensywność orgazmów;
 • Zacząć uczyć się przeżywać energetyczny orgazm całego ciała, który nie jest związany z pobudzaniem miejsc intymnych;
 • Przekonać się, jaką siłę ma dotyk — że może być uzdrawiający i niezwykle kojący;
 • Cieszyć się masażem tantrycznym w domowym zaciszu ­­­– po kursie będziecie mogli wykonywać masaż kiedy tylko chcecie.

Na kurs masażu tantrycznego dla par zapraszamy partnerów w każdym wieku zarówno pary hetero-, jak i homoseksualne. W ciągu jednego dnia naszą uwagę poświęcamy tylko jednej parze. Kurs masażu tantrycznego prowadzimy w niezwykle komfortowych i kameralnych warunkach. Kurs prowadzimy my osobiście, czyli Sergio i Daria.

Warsztaty masażu tantrycznego — co wyniesiecie z kursu?

Wszystkie pary, które brały udział w naszych kursach często doświadczają dużo pozytywnych zmian w swoim życiu. Na przykład partnerzy stają się bardziej otwarci i świadomi siebie. Ich związki stają się jeszcze mocniejsze. Wchodzą na głębszy poziom bliskości. Życie seksualnie ulega poprawie, zbliżenie sprawia partnerom jeszcze więcej przyjemności. Każda ze stron się otwiera, dzięki czemu świadomie wyraża swoje potrzeby. Partnerzy uczą się dawać i przyjmować.

Po kursie masażu tantrycznego dla par:

 • Dokładnie poznacie masaż tantryczny zarówno od strony teoretycznej, jak i praktycznej;
 • Dowiecie się, jak się połączyć energetycznie ze swoim partnerem i dlaczego to jest takie ważne dla Waszego związku;
 • Nauczycie się przyjmować i dawać – zobaczycie czym to się różni od przyzwalania i brania;
 • Będziecie mieć okazję wzajemnie wykonać na sobie pełen masaż tantryczny;
 • Jeśli będziecie chcieli i będziecie na to gotowi, to nauczycie się wykonywać masaż joni i masaż lingama;
 • Dowiecie się, jak oddychać, by umożliwić energii swobodny przepływ w ciele.

Zapraszamy wszystkich na kurs masażu tantrycznego dla par. Jeśli czujecie, że Wasz związek wymaga zmian, chcecie popracować nad swoja relacją, na nowo poznać się i obudzić w sobie pożądanie, to warsztaty są stworzone dla Was. Zmiany odczujecie nie tylko na poziomie związku, ale i całego życia. Masaż tantryczny dla par to doskonałe narzędzie do indywidualnej pracy nad sobą.  Odkryjecie moc dotyku, dzięki czemu będziecie mogli wspólnie cieszyć się głębokim odprężeniem ciała i umysłu.