Rytuał Kaszmirski

masaż tantryczny

To niesamowite, głębokie, intymne, namiętne, duchowe przeżycie.

Rytuał Masażu Kaszmirskiego oferujemy tylko tym z Was, którzy przyjęli już od nas masaże tantryczne, którzy pracują nad swoją energią seksualną i pragną poszerzać doznania na tantrycznej drodze.

Rytuał masażu pochodzi z północnych Indii z tradycji Kaszmirskiego Sziwaizmu. Zabierze Cię do świata, w którym głęboka intymność, bliskość, namiętność są najwyższymi wartościami. To ceremonia miłości, zaufania, całkowitego oddania, poddania się dotykowi i wysokowibracyjnej energii ogarniającej całą istotę. To niezwykle głęboka podróż do wnętrza siebie w całkowicie bezpiecznej przestrzeni. Jak tylko odpowiednio przygotujesz swoje ciało to Rytuał Masażu Kaszmirskiego będzie dla Ciebie magicznym wydarzeniem, sięgnięciem po swoją moc, dotarciem do ekstatycznej natury.

Ten masaż jest zupełnie inny. Wyjątkowy. To świadoma praktyka duchowa poprzez ciało. Dzięki specjalnym pozycjom ciała aktywowana zostaje energia, która oczyszcza wszystkie czakry po kolei i dostarcza niesamowite doznania cielesne i duchowe.