FAQ

 

 

Nasze zasady

Często masaż tantryczny mylony jest z masażem erotycznym. Wiele osób świadczy także usługi erotyczne pod przykryciem tantry. Dlatego tak ważne jest dla nas, aby nasz klient wiedział czego może sie spodziewać i wybrał świadomie usługi, których obecnie potrzebuje.

Masaż tantryczny to głęboka praktyka pracy z ciałem fizycznym i energetycznym. Przebudza siły życiowe aktywując osobisty potencjał.

Dlatego:

 

  • Nasze masażystki i masażyści masują w pareo, aby nie powodować przekierowania uwagi klienta w stronę masażu erotycznego.
  • W trakcie masażu nie ma wymiany seksualnej. Klient jest osobą przyjmującą, pozwalając aby energia seksualna mogła rozwijać się i obejmować coraz wyższe ośrodki energetyczne.
  • Dlatego prosimy, aby klient nie dotykał masażystów.
  • Podczas masażu nie świadczymy usług seksualnych, nie ma miejsce na seks, także seks oralny.

 

FAQ – najczęściej zadawane pytania

 


Czy masaż tantryczny, który oferujecie jest masażem erotycznym? Czy w tym masażu chodzi o seksualną przyjemność?

Nie. Masaż tantryczny nie jest masażem erotycznym. Masaż tantryczny wykorzystuje energię seksualną w celach rozwoju osobistego. Celem masażu tantrycznego nie jest doprowadzenie do orgazmu genitalnego, chodzi o pobudzenie żeńskiej multiorgazmicznej energii w ciele Kundalini Shakti.

Czy masażyści i masażystki wykonujący masaż tantryczny masują nago?

Nie. Nasze masażystki i masażyści masują w pareo, aby skupić się lepiej na wykonywanej usłudze, i nie powodować przekierowanie uwagi klienta w stronę masażu erotycznego.


Czy będę bez ubrań podczas masażu tantrycznego?

Tak, żeby otrzymać masaż trzeba być bez ubrań.

Czy sesja masażu tantrycznego, który oferujecie obejmuje masaż stref intymnych?

Podczas standardowego masażu tantrycznego – Zmysły Szeroko Otwarte nie skupiamy się na sferze intymnej. Oznacza to, że dotykamy miejsca intymne, aby uaktywnić energię seksualną i przeprowadzić ją do serca i wyższych czakr, ale nie wykonujemy osobnego masażu miejsc intymnych.
Oczywiście jeżeli niech chcesz, aby masażysta dotykał Twoich miejsc intymnych – to jest to jak najbardziej w porządku, Twój komfort, bezpieczeństwo i granice są dla nas najważniejsze. Przed masażem podczas rozmowy zapytamy Cię o Twoje granice.

Czy będę miała orgazm podczas masażu?

Orgazm genitalny nie jest celem masażu tantrycznego. Jednak może się zdarzyć. Nie należy zmuszać się do orgazmu, ani nie należy tłumić energii seksualnej jeżeli zbliża się moment kulminacyjny. W trakcie masażu puszczamy kontrolę, ponieważ czujemy się bezpiecznie i dlatego każde naturalne doświadczenie jest jak najbardziej na miejscu. Czytaj więcej o masażu dla kobiet w artykule: Masaż dla Kobiet – Masaż Tantryczny dla Pań


Czy będę miał ejakulację podczas masażu tantrycznego?

Ejakulacja nie jest celem masażu tantrycznego. Nie dążymy do orgazmu genitalnego. Według nauk tantrycznych ejakulacja skutkuje rozproszeniem energii życiowej. Dlatego w masażu tantrycznym staramy się kumulować energię seksualną wewnątrz ciała i cyrkulować nią. W ten sposób ciało oczyszcza się a mężczyzna może doznawać błogości całego ciała a z czasem nawet orgazmów energetycznych.


Czy są jakieś ograniczenia wiekowe, aby otrzymać masaż tantryczny?

Nie, ze względu na to, że to nie jest masażem erotycznym, masaż tantryczny jest dla osób w każdym wieku. Czasem rodzice kupują masaż tantryczny dla swoich 16,17 dzieci. Miejsca intymne są omijane u osób małoletnich.


W jaki sposób mogę się przygotować do masażu tantrycznego?

1) Sugerujemy nie spożywać alkoholu lub ograniczyć jego spożywanie przed masażem
2) Sugerujemy – nie palić przynajmniej kilka godzin przed masażem
3) Jeśli to możliwe – ograniczyć spożycie mięsa i tzw. junk foodprzed masażem
4) Depilacja okolic intymnych jest zalecana, ale nie obowiązkowa
Na masaż trzeba przyjść w dobrym humorze 🙂

Dlaczego depilacja miejsc intymnych jest zalecana przed masażem tantrycznym?

Masaż tantryczny polega na przemieszczaniu energii w ciele. Włosy zatrzymają lub utrudniają ruch energii.

Gdzie odbywają się sesje masażu?

Masaże odbywają się w Świątyni Anahata Tantra, w Warszawie. Świątynia jest oddzielnym, specjalnie urządzonym miejscem w mieszkaniu, które jest wykorzystywane wyłącznie do masaży tantrycznych i praktyk duchowych, takich jak medytacja i joga. Masaż odbywa się na wygodnym materacu na podłodze.


Czy mogę wziąć prysznic w miejscu wykonywania masażu?

Tak, jak najbardziej – możesz wziąć prysznic przed masażem. Możesz wziąć prysznic również po masażu, jednak warto odczekać kilka godzin, ponieważ używamy 100% czystych naturalnych olejów organicznych (jadalnych), które będą dalej odżywiać skórę po masażu.

Czy mam przynieść coś ze sobą?

Jeśli masz swoje ulubiony pareo/sarong, możesz zabrać ze sobą. Jeśli chcesz, to możesz przynieść również duży ręcznik. (Uwaga na pareo/sarong i ręczniku mogą zostać plamy oleju!) Jeśli nie, nie martw się, mamy wszystko, co potrzebne.
Płatność gotówką lub przelewem.

Jaki rodzaj oleju używacie?

Używamy 100% czyste i oleje, takie jak jadalny olej kokosowy i olej ze słodkich migdałów.