Zmysły Szeroko Otwarte

masaż tantryczny

Zacznij swoją fascynującą przygodę z masażem tantrycznym!

Masaż tantryczny Zmysły Szeroko Otwarte to idealny masaż na pierwsze spotkanie z dotykiem tantrycznym. Budzi ciało ze snu powolnym a jednocześnie niezwykle subtelnym, wrażliwym, głębokim i pełnym obecności dotykiem. Masaż ten przypomina jak pięknie jest mieć ciało, jaki to cudowny dar, o który powinniśmy z wyczuciem i czułością dbać niemal każdego dnia. Oczywiście dla większości z nas, codzienne dopieszczanie ciała jest prawie że niemożliwe ze względu na aktywnym tryb życia. Dlatego masaż ten zabiera w absolutnie zmysłową podróż, którą ciało będzie długo pamiętać i w którą to podróż będzie chciało udawać się regularnie.

Masaż ten karmi Twoje wszystkie zmysły, pozwala cieszyć się cielesnością i seksualnością, budzi siły życiowe dzięki energii seksualnej. W sposób delikatny uwalnia blokady stojąca na drodze do odczuwania przyjemności i błogości.

Na początku stopniowo rozbudzamy wewnętrzny ogień i gorącą, multiorgazmiczną energię Kundalini Shakti, która dochodząc do serca rozpala na nowo jego żarliwy płomień. Następnie sprowadzamy chłodniejszą, błogą, rozpływającą się, rozluźniającą energię Shivy. Połączenie tych dwóch energii sprawi, że Twoje ciało rozpłynie się w rozkoszy i niezwykłych doznaniach a ciało, umysł i duch na nowo się ze sobą zestroją.

Podaruj sobie przyjemność, która poruszy nie tylko ciało, ale i serce.

Masaż wykonujemy na dwie ręce i cztery ręce.