Masaż tantryczny na cztery ręce

Masaż tantryczny na cztery ręce

Masaż tantryczny na cztery ręce

Masaż na cztery ręce jest to niezapomniane doznanie, absolutnie wyjątkowe i zmieniające postrzeganie przyjemności. Czasami stosując ruchy synchroniczne na obu połówkach ciała a czasami podążając za intuicją. Dwie masażystki lub masażyści jednocześnie rozmasowuje prawą i lewą stronę ciała lub górę i dół. Podwójna dawka relaksu, odprężenia, pełna rozkosz i pełen odlot 🙂 Usługa nadal ekskluzywna, choć niegdyś dostępna tylko dla wybranych osób.

Masaż tantryczny na cztery ręce

Masaż tantryczny to głęboko relaksująca i jednocześnie oczyszczająca praca z ciałem, umysłem i duchem. Za pomocą energii seksualnej oblokowuje ciało na czucie, usuwa blokady stosujące na drodze do pełnego delektowania się życiem i jego blaskami.

Masaż tantryczny na 4 ręce proponujemy osobom, które wcześniej przyjęły już kilka sesji masażu tantrycznego na 2 ręce a ich energia seksualna zaczyna płynąć swobodnie przez ośrodki energetyczne. Wtedy takie osoby mogą rzeczywiście poczuć korzyści, jakie niesie ze sobą masaż na cztery ręce. Masaż zaczynamy od krótkiej medytacji w trójkę, podczas której osadzamy się w ciele i razem z powolnym ruchem i głębokim oddechem puszczamy wszystkie napięcia, stres i negatywne emocje. Łączymy się ze sobą na poziomie świadomości, serca i ciała – co pozwala zestroić się ze sobą i przygotować przestrzeń do niezwykle głębokiego doznania.

Korzyści z masażu tantrycznego na 4 ręce:

  • wyjątkowe, niestandardowe doznanie
  • dwie masażystki dbające o Twoje ciało, umysł, duszę jednocześnie
  • szybka i skuteczna redukcja stresu i napięcia skumulowanego w ciele i głowie
  • doświadczenie różnych jakości energetycznych jednocześnie
  • podwójna dawka rozkoszy, przyjemności i błogości
  • puszczenie kontroli i pełne poddanie się głębokiemu, świadomemu i zmysłowemu dotykowi
  • odzyskanie witalności, energii i sił życiowych.

Zapisz się na masaż na cztery ręce

Zapraszamy Cię serdecznie. Obudź swoją energię seksualną. Pozwól sobie poczuć się jak bóg, bogini, ponieważ podczas masażu oddajemy cześć esencji żeńskiej i esencji męskiej w każdym z nas.

Masaż tantryczny na cztery ręce możesz zamówić przez niniejszy formularz  https://www.masaztantrycznywarszawa.pl/rezerwacja/. Jeżeli masz pytania, chcesz dowiedzieć się więcej na temat masaży tantrycznych to zapraszamy do kontaktu https://www.masaztantrycznywarszawa.pl/kontakt/.

Namaste


Tagi:

Comments

2 responses to “Masaż tantryczny na cztery ręce”

  1. Marcin says:

    Zainteresowany i chętny jestem na masaż na cztery ręce . Na kiedy termin można umówić ?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *