Masaż tantryczny – wyjątkowy i niezapomniany prezent dla Niego

Masaż tantryczny – wyjątkowy i niezapomniany prezent dla Niego

Masaż tantryczny – wyjątkowy i niezapomniany prezent dla Niego

Masaż tantryczny – wyjątkowy i niezapomniany prezent dla Niego

Za każdym razem kiedy było jakieś wydarzenie w życiu mojego Partnera czy w naszym związku zastanawiałam się jak uczcić i celebrować te wspólne, ważne i magiczne chwile, jaki prezent dla Niego wybrać. Arsenał prezentów bardzo szybko się wyczerpywał a kolejne perfumy, kolacja w dobrej restauracji czy popularna sztuka w teatrze stawały się coraz bardziej banalne i już nie takie wyjątkowe jakbym chciała.

Prezent dla niego

Ostatnio często dzwonią do nas klienci z pytaniem czy masaż tantryczny to dobry prezent dla mężczyzny a szczególnie dla mężczyzny, który bezpośrednio nie interesuje się duchowością i tantrą. My wiemy, że to idealny, przepiękny i wyjątkowy prezent dla Niego, bo bardzo wierzymy w moc tantrycznego dotyku i w naszą pracę. Poza tym wielu Panów mogło poczuć magię głębokiego relaksu i rozpływającą się w ciele błogość, za co czuli ogromną wdzięczność do swoich partnerek 🙂

Masaż tantryczny to duchowa i fizyczna podróż do swojego ciała, do czucia. Jednocześnie posiada charakter uzdrawiający i oczyszczający. Bardzo różni się od zwykłego masażu erotycznego. Różnice te możesz poznać w niniejszym artykule: Czym różni się masaż tantryczny od masażu erotycznego?

Celem masażu tantrycznego nie jest przyjemność rozumiana w kategoriach orgazmu genitalnego. W masażu tantrycznym nie doprowadza się mężczyzny do ejakulacji, ponieważ razem z wytyskiem wypuszczone zostają z organizmu życiodajne soki i energia, która powinna razem z oddechem cyrkulować w organizmie rozwibrowując całe ciało i przenosząc je na wyższe wibracje.

Prezent dla mężczyzny – nowa dawka energii

Na pierwszy taki prezent dla mężczyzny polecamy masaż Zmysły szeroko otwarte. Masaż ten karmi zmysły Twojego partnera, pozwala cieszyć się cielesnością i naturalną seksualnością. W sposób delikatny uwolni blokady stojąca na drodze do odczuwania przyjemności i błogości, ale także bliskości i czułości z drugą osobą.

Jeżeli Twojemu mężczyźnie brakuje energii do działania, motywacji, czuje się zestresowany, wykończony to pobudzenie aktywnej energii Shakti w ciele podczas masażu tantrycznego – no nowo narodzi go do życia.

Podaruj swojemu mężczyźnie doświadczenie, które głęboko poruszy nie tylko jego ciało, ale i serce. Będzie Ci wdzięczny przez bardzo długi czas. A efekty masażu spowodują, że zastanowisz się komu właściwie bardziej podarowałaś prezent – Sobie czy Jemu 🙂

Zapisz swojego mężczyznę na masaż tantryczny

Masaż tantryczny dla Niego możesz zamówić przez niniejszy formularz  https://www.masaztantrycznywarszawa.pl/rezerwacja/. Jeżeli masz pytania, chcesz dowiedzieć się więcej na temat masaży tantrycznych to zapraszamy do kontaktu https://www.masaztantrycznywarszawa.pl/kontakt/.

NamasteComments

One response to “Masaż tantryczny – wyjątkowy i niezapomniany prezent dla Niego”

  1. Paweł says:

    Dzień dobry! Czy można się umówić na masaż w Warszawie, po ile jest i jak wyglada?
    Dziękuje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *