Masaż tantryczny – wyjątkowy i niezapomniany prezent dla Niego

Masaż tantryczny – wyjątkowy i niezapomniany prezent dla Niego

Masaż tantryczny – wyjątkowy i niezapomniany prezent dla Niego

Masaż tantryczny trwa zazwyczaj 1,5 h lub 2 h, a ta kojąca, a nawet często uzdrawiająca praktyka, jest idealna zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Jesteśmy elastyczni, dlatego oferujemy kilka rodzajów masażu (Masaż Kama Marma, Zmysły Szeroko Otwarte i Ognistego Węża). Skontaktuj się z nami, wspólnie sprecyzujemy Twoje potrzeby i przedstawimy ofertę.

Masaż tantryczny – dla Niej i dla Niego

Masaż tantryczny otwiera się na każdą płeć, traktuje człowieka holistycznie, pozwala kobietom i mężczyznom odczuwać aktywowaną energię seksualną, puszczać wolno blokady i otwierać się na siebie. Możesz też sprezentować masaż tantryczny bliskiej osobie.

Masaż tantryczny – wyjątkowy i niezapomniany prezent dla Niego

Często dzwonią do nas adepci z pytaniem, czy masaż tantryczny to dobry prezent dla mężczyzny, a szczególnie dla mężczyzny, który bezpośrednio nie interesuje się duchowością i tantrą. My wiemy, że to idealny, przepiękny i wyjątkowy prezent dla Niego. Bardzo wierzymy w moc tantrycznego dotyku i w naszą misję. Poza tym wielu Panów mogło poczuć magię głębokiego relaksu, długoterminowe efekty na samopoczucie, oraz rozpływającą się w ciele błogość, za co czuli ogromną wdzięczność do swoich partnerek.

Masaż tantryczny to duchowa i fizyczna podróż do swojego ciała, do czucia. Jednocześnie ma charakter uzdrawiający i oczyszczający. Niestety wielu osób oferuje masaże erotyczne i nazywa je “tantryczne”, dlatego też wiele osób myśli, że masaże tantryczne i erotyczne są do siebie podobne. Prawda jest taka, że masaż tantryczny bardzo różni się od zwykłego masażu erotycznego. W rzeczywistości mają naprawdę mało wspólnego. Różnice te poznasz w niniejszym artykule: Czym różni się masaż tantryczny od masażu erotycznego?

Celem masażu tantrycznego nie jest przyjemność rozumiana w kategoriach orgazmu genitalnego. W masażu tantrycznym np. nie doprowadza się mężczyzny do przyjemności fizycznej lub do ejakulacji, ponieważ razem z wytryskiem wypuszczone zostają z organizmu życiodajne soki i energia, która powinna razem z oddechem cyrkulować w organizmie rozwibrowując całe ciało i przenosząc je na wyższe wibracje.

Prezent dla mężczyzny – nowa dawka energii

Na pierwszy taki prezent dla mężczyzny polecamy masaż Zmysły szeroko otwarte. Masaż ten ma wiele właściwości uzdrawiających, które korzystnie odzwierciedlają się w różnych sytuacjach życia codzienniego, karmi zmysły, pozwala cieszyć się cielesnością i naturalną seksualnością. W sposób delikatny uwolni blokady stojące na drodze do odczuwania przyjemności i błogości z bliską osobą, ale także bliskości i czułości.

Jeżeli Twojemu mężczyźnie brakuje energii do działania, motywacji, czuje się zestresowany, wykończony to aktywowanie energii Shakti w ciele podczas masażu tantrycznego pobudzi go do życia.

Masaż tantryczny – rozluźniający i błogi prezent dla Niej

Wiek, wyznanie, wykształcenie, wygląd nie mają znaczenia – masaż tantryczny zaprasza każdą kobietę do głębokiego czucia. Pozwala rozbudzić kobiecość, dotknąć miłości, cieszyć się odprężonym ciałem i spokojną głową. Dotyk masażu tantrycznego to odpowiedź na potrzeby kobiet, które chcą być bardziej świadome, dlatego masaż tantryczny stanie się dla nich niezapomnianym przeżyciem. Wiele kobiet dzięki masażu tantrycznym odczuwa lepszy kontakt z ciałem, opisuje wzrost czucia fizycznego i emocjonalnego w relacji ze sobą oraz partnerem/ką.

Panie docenią zwłaszcza masaż Zmysły Szeroko Otwarte, który jest do wyboru w dwóch wersjach: ze skupieniem na miejscach intymnych i bez. Szanujemy każdą granicę, dlatego to od osoby, która przyjmuje masaż zależy, które masaże wybierze, aby zaznać spokoju, cieszyć się miłością do siebie i świata oraz spotkać się ze swoją świadomością.

Masaż tantryczny Warszawa

Skontaktuj się z nami, a chętnie przedstawimy szczegóły usługi. Możesz też podarować wyjątkowe spotkanie bliskiej osobie – vouchery na masaże tantryczne staną się nowym doświadczeniem, które w przeciwieństwie do ulotnych perfum lub znikających w szybkim tempie słodkości, zostaną w pamięci Jej lub Jego na zawsze. Doświadczenie wysokowibracyjnej seksualności jest na wyciągnięcie ręki – zapraszamy!


Tagi:

Comments

One response to “Masaż tantryczny – wyjątkowy i niezapomniany prezent dla Niego”

  1. Paweł says:

    Dzień dobry! Czy można się umówić na masaż w Warszawie, po ile jest i jak wyglada?
    Dziękuje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *