Masaż tantryczny – czym jest?

Masaż tantryczny – czym jest?

Masaż tantryczny – czym jest?

Masaż tantryczny

Masaż tantryczny to prawdziwa sztuka. Z każdym klientem czuję to coraz bardziej. To przede wszystkim taniec różnych energii, które za każdym razem tworzą inną całość, inny układ taneczny. Sztuka układa się w zależności od intencji osoby masowanej, od głównych energii i emocji, z jakimi przychodzi, od jej ciała i struktury energetycznej. Jednak do pełnego zachwytu sztuką niezbędna jest wrażliwość osoby, która masuje – nie tylko na dotyk, ale także na energię. Szczególnie ciało, które posiada odblokowane kanały energetyczne niezwykle podziękuje za taką zmysłową, orgazmiczną ucztę. Masaż tantryczny ze względu na swój uzdrawiający charakter krok po kroku, z każdą sesją, przygotowuje ciało na błogość, na nowe, nieoczywiste doznania. To trzeba poczuć.

Paula

Droga do relacji z samym sobą

Masaż tantryczny jest piękną drogą do przebudzenia zmysłowości, seksualności, namiętności, bliskości w relacji z samym sobą i z innymi ludźmi. Powstał kilka tysięcy lat p.n.e. na terenie Himalajów w czasach, w których seksualność była niezwykle istotną dziedziną życia a energia seksualna była uświęcona.

Jeżeli pragniesz dowiedzieć się więcej czym jest masaż tantryczny i jak się go wykonuje zapraszamy Cię serdecznie do zapoznania się z naszym artykułem, który znajdziesz pod tym linkiem Opis masażu tantrycznego.

Wybierz się z nami w podróż po swoje ciało, po czucie, po seksualność, po błogość i przede wszystkim po życie na wyższych wibracjach!

Zapisz się na masaż tantryczny

Masaż tantryczny możesz zamówić przez niniejszy formularz  https://www.masaztantrycznywarszawa.pl/rezerwacja/. Jeżeli masz pytania, chcesz dowiedzieć się więcej na temat masaży tantrycznych to zapraszamy do kontaktu https://www.masaztantrycznywarszawa.pl/kontakt/.

Namaste

Paula Sergio Natalia


Tagi:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *