Masaż dla Kobiet – Masaż Tantryczny dla Pań

Masaż dla Kobiet – Masaż Tantryczny dla Pań

Masaż dla Kobiet – Masaż Tantryczny dla Pań

Nasze codzienne życie a masaż dla pań… Czym charakteryzuje się nasze codzienne życie? Przede wszystkim gonitwą i wszechobecnym stresem. Jesteśmy co rusz narażeni na trudne, denerwujące sytuacje, z którymi nie zawsze potrafimy sobie poradzić. A takie zachowanie odbija się na naszym zdrowiu. Trzeba sobie bowiem uświadomić, że stres to nie tylko  złe samopoczucie psychiczne. To również droga prowadząca do wielu poważnych chorób. Wydaje ci się, że nie ma na niego sposobu, bo przecież nie da się żyć bezstresowo? Owszem, ale za to można skorzystać z masażu tantrycznego dla pań – masaż dla kobiet, który pomoże rozładować negatywne napięcie. Masaż tantryczny dla Pań, co to? Najpierw  napiszę trochę o stresie.

W jaki sposób stres nas niszczy?

Aby zrozumieć, dlaczego warto zapisać się na sesję masażu tantrycznego, warto najpierw dokładnie zapoznać się z tematyką stresu i jego wpływu na cały organizm. Po czym poznać objawy stresu? Wszystko zależy od tego o jakim stresie mowa. Jeśli o krótkofalowym, wywołanym jedną, konkretną sytuacją, to krótki przerywany oddech, pocenie się, przyśpieszona akcja serca – to wszystko powinno nam dać do myślenia, to właśnie znak, że się stresujemy. Jeśli natomiast od dłuższego czasu towarzyszy nam apatia, zmęczenie, brak lub nadmiar apetytu, to znak, że żyjemy w stresie już od dłuższego czasu, czego skutki mogą być naprawdę opłakane. Bowiem do negatywnych skutków stresu zalicza się takie powikłania zdrowotne jak:

 • osłabienie układu odpornościowego
 • nadmierne odkładanie się tkanki tłuszczowe poprzez wzmożoną produkcję kortyzolu
 • zwiększona podatność na infekcje wirusowe
 • zwiększenie ryzyka wystąpienia raka piersi
 • choroby układu sercowego
 • wyzwolenie chorób autoimmunologicznych
 • i wiele więcej

W przypadku kobiet warto jeszcze wymienić problemy z zajściem w ciążę, bóle menstruacyjne, nieregularne miesiączki – jak widać więc, stres wpływa na cały nasz organizm.

Bóle menstruacyjne

Z naszego doświadczenia masaże tantryczne i sesje uzdrawiania seksualnego często zmniejszają bóle menstruacyjne, nawet w najgorszych przypadkach, kiedy tabletki ledwo działają. Często duże wyniki widać nawet po 2 sesjach. Nie jest to leczeniem. Nie ma gwarancji, ale możemy tak twierdzić z naszych obserwacji i z feedbacków, jakie otrzymujemy od klientek i od przyjaciółek, które przyjęły od nas masaże tantryczne i sesje uzdrawiania.

Jak radzić sobie ze stresem?

Łatwo się mówi – nie stresuj się. Jesteśmy tak zaprogramowani, że nie potrafimy się nie przejmować konsekwencjami naszych działań, ciężko nam bez emocji obserwować przebieg istotnych dla nas zdarzeń. Jednak w trosce o własne zdrowie musimy coś z tym zrobić. Doskonałym dodatkiem do masażu tantrycznego dla pań będzie między innymi zrelaksowanie się w ciepłej kąpieli z olejkami eterycznymi, przeczytanie dobrej książki. Bardzo pomocne przy redukcji stresu są również ćwiczenia fizyczne, podczas których wydobywają się endorfiny, czyli hormony szczęścia. Jednak moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem będzie regularne uczęszczanie na sesje masażu tantrycznego, o którego zaletach przeczytacie poniżej.

Masaż tantryczny dla pań to nie masaż erotyczny

Masaż tantryczny dla pań jest to jedyna w swoim rodzaju praktyka, która działa na nasz organizm niezwykle oczyszczająco. Założenia masażu tantrycznego bazują wokół życiowej energii, która jest energią seksualną. To jej swobodny przepływ sprawia, że jesteśmy pełni życia, energii, witalności, możemy poszczycić się dobrym nastrojem i zdrowiem. Niestety, prawda jest taka, że przeważnie wspomniany już stres, nagromadzone emocje, nieprzepracowane traumy, blokują życiodajną energię.

A to z kolei prowadzi do wielu zaburzeń, nie tylko na tle psychicznym, ale również fizycznym. I tutaj właśnie wkracza masażysta specjalizujący się w masażu tantrycznym. Jest to bowiem relaksująca, uzdrawiająca praca z ciałem, której podstawowym zadaniem jest uwolnienie zablokowanej energii, umożliwienie jej swobodnego przepływu. Masaż tantryczny to również okazja do odkrycia świadomości swego ciała, do odkrycia pokładów zmysłowości i niezwykle skuteczny sposób, aby polubić swoje ciało i zwiększyć samoocenę. Prawdą jest, że praktyka ta jest niezwykle zmysłowa, jednak wcale nie oznacza to, że należy masaż tantryczny mylić z masażem erotycznym.

Istnieją bowiem różnice pomiędzy tymi praktykami. Podstawowa różnica to taka, że cele masażu tantrycznego, a masażu erotycznego są zupełnie różne. W tym drugim – celem jest przyjemność seksualna – jej nabudowanie i rozładowanie podczas wykonywania ruchów penetracyjnych dłonią. Natomiast w masażu tantrycznym przyjemność ma zupełnie inny wymiar. Mowa tutaj bowiem o odczuwaniu przyjemności całym ciałem, o doznania na planie fizycznym, mentalnym i duchowym. Więcej informacji o tym, czym się różni masaż tantryczny od masażu erotycznego można przeczytać w naszym osobnym artykule, co gorąco polecam 🙂  www.masaztantrycznywarszawa.pl/masaz-erotyczny-masaz-tantryczny/

Dlaczego warto skusić się na masaż tantryczny dla pań?

Masaż tantryczny dla pań to propozycja dla tych kobiet, które czują, że zagubiły się w codziennej bieganinie, które przestają w sobie widzieć zmysłową kobietę, które ukryły pokłady swojej seksualności na samym dnie swojego „ja”. Dzięki masażowi tantrycznemu wzmacnia się wiele poziomów kobiecego organizmu. Mowa tutaj o takich elementach jak:

 • emocjonalność
 • zmysłowość
 • czułość
 • ciekawość swojego ciała
 • poczucie własnej wartości
 • pewność siebie
 • akceptację siebie
 • samoocena
 • asertywność
 • działanie kierowane sercem

Jak przygotować się do masażu tantrycznego?

Myślisz już by się zapisać na masaż tantryczny dla pań? Wiele kobiet być może poczuć się skrępowanymi podczas swojej pierwszej sesji. Bowiem ideą masażu tantrycznego jest hołdowanie nagości, ciało jest uważane za święte, osoba przyjmująca masaż jest niczym bogini, do której masażysta odnosi się z pełnym szacunkiem w świątynnej atmosferze. To może być pierwszy raz troszkę krępujące, ale tylko do czasu, kiedy potencjalna klientka zorientuje się, że kiedy zapisuje się na taki masaż dla pań ma do czynienia z profesjonalistą, którego zadaniem jest sprawienie by poczuła się doskonale w swoim ciele, wszystko bez podtekstów, z którymi można się łatwo spotykać w innych usługach o podobnej nazwie.

Podczas sesji takiego masażu masowane jest całe ciało, włącznie z miejscami intymnymi, chyba, że na pierwszej sesji osoba przyjmująca masaż dla kobiet ma do tego własne granice, które będą szanowane. Pani przyjmująca masaż, może ustalić granice, żeby na przykład pierwsza sesja była bez dotyku intymnego. Do pobudzania zmysłów i efektowniejszego dotyku, stosuje się certyfikowany olej kokosowy nierafinowany, który również cudownie działa na skórze i ją odżywia, więc sugerujemy też, aby przed sesją nie smarować się w domu balsamami. Przeważnie zalecam siedem sesji masażu tantrycznego dla pań, aby mogły one cieszyć się swoim nowym “ja”, aby mogły w zupełności się zrelaksować. Oczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie, aby tych sesji było więcej – to już indywidualny wybór klientki. Natomiast jeżeli przyjdzie do nas osoba z konkretnym tematem, na który chciałaby pracować, to prawdopodobnie najlepsze rozwiązanie to 1-2 masaże tantryczne i sesje uzdrawiania seksualnego.

Oddaj się w ręce profesjonalisty – masaż dla pań

Jak już wspominaliśmy, masaż tantryczny dla pań to można nawet rzec, intymne doznanie, dlatego tak istotne jest to, kto go wykonuje. Decydując się na proponowany przez nas masaż dla kobiet, macie pewność, że oddane zostaniecie w ręce terapeuty z wszelkimi uprawieniami (co można sprawdzić na stronie “Certyfikaty”) i pełną miłością do swojej pracy.

Bez względu na  wiek, wygląd, wyznanie – jeśli nie ma zdrowotnych przeciwwskazań do masażu tantrycznego, powinno się go koniecznie wypróbować, aby doświadczyć niezwykłych efektów dla swojego ciała, umysłu i ducha.

Zapraszamy więc się zapisać na masaż tantryczny dla pań: Rezerwacja

Namaste


Tagi:

Comments

3 responses to “Masaż dla Kobiet – Masaż Tantryczny dla Pań”

 1. […] wygląda masaż dla pań? Zrobiliśmy już setki masaży tantrycznych i z naszego doświadczenia wynika, że to właśnie […]

 2. […] też inne metody, które mogą pomóc w osiągnięciu orgazmu, mi. masaż tantryczny dla pań i ze względu na to, że jest to niekonwencjonalna praca z ciałem, sugerujemy i zachęcami się […]

 3. […] którym ciało zostaje obdarowane pomaga na nowo pokochać siebie i własne ciało. Może to być masaż dla kobiet lub dla […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *