Voucher na masaż tantryczny – wyjątkowy prezent na święta

Voucher na masaż tantryczny – wyjątkowy prezent na święta

Voucher na masaż tantryczny – wyjątkowy prezent na święta

Prezenty niematerialne od zawsze miały większą wartość, tylko przeważnie o tym zapominamy. Dlatego bliskie nam osoby częściej obdarowujemy prezentami rzeczowymi. Jest to bardzo ciekawe, bo przecież chcemy jak najlepiej dla naszych bliskich, a skoro doświadczenia są bardziej wartościowe, to powinniśmy po nie częściej sięgać. Jednak prezent materialny o wiele łatwiej podarować. Kupujemy coś namacalnego, coś, co osoba obdarowana od razu poczuje, co ją od razu ucieszy. Z prezentami niematerialnymi jest odwrotnie. Chociaż mają one większą wartość, to radość z nich wynikająca jest odroczona w czasie. A teraz… voucher na masaż tantryczny jako prezent na Święta.

Voucher na masaż tantryczny

Na szczęście coraz bardziej doceniamy wartość niematerialnych prezentów, nawet jeśli musimy cierpliwie poczekać, by je zrealizować — doświadczyć. W dzisiejszych czasach, kiedy do wszystkich rzeczy mamy wręcz nieograniczony dostęp przez cały rok, święta są dobrym momentem, by podarować coś zupełnie wyjątkowego.  Takim niepowtarzalnym prezentem jest na przykład voucher na masaż.

Masaż to doskonały sposób na rozluźnienie całego ciała, a także na wyciszenie umysłu. A tego nam najbardziej dzisiaj potrzeba – chwili spokoju, wytchnienia i relaksu na najgłębszym poziomie. Zaletą voucherów na masaż jest niewątpliwie to, że możemy go podarować tak naprawdę każdemu. Każda osoba w zależności o wieku i płci ma oczywiście inne potrzeby, ale każdy rodzaj masażu jest inny i można dopasować go indywidualnie do potrzeb.

Masaż dla każdego, który uzdrowi nie tylko ciało, ale i umysł

Na ten wyjątkowy świąteczny prezent szczególnie warto wybrać masaż tantryczny. Najczęściej znane są inne rodzaje masaży takie jak:

  • masaż Lomi Lomi
  • masaż klasyczny
  • masaż relaksacyjny
  • masaż sportowy
  • masaż tkanek głębokich
  • masaż gorącymi kamieniami
  • itp.

Wszystkie z nich spełniają swoją funkcję, głównie rozluźniają ciało i w niewielkim stopniu relaksują umysł. Masaż tantryczny jest o tyle wyjątkowy, że nie tylko dogłębnie relaksuje całe ciało, ale działa także na umysł i duszę na bardzo głębokim poziomie.

Dostarcza wrażeń, których każdy człowiek powinien doświadczyć przynajmniej raz w życiu.

Jednak dla wielu jest to tak wyjątkowe i oczyszczające doświadczenie, że na jednym masażu się nie kończy i jednorazowy voucher na masaż jest początkiem czegoś nowego w naszym życiu. Najczęściej voucher jest podarowany partnerce lub partnerowi, na masaż dla niego/niej, a czasem na masaż dla pary. Potem regularnie przychodzą na taki masaż. Jest to bardzo ważny czas dla pary, który jak często bywa, wzniesie związek na wyższy poziom.

Pamiętajmy, że masaż tantryczny nie ma nic wspólnego z masażem erotycznym. Dotyk masażysty ma pobudzić przepływ energii seksualnej (inaczej nazywana energią Shakti, energią z ziemi, energią teluriczną), która nie ma bezpośredniego związku z seksem ani z erotyzmem, ani z przyjemnością intymną – jakkolwiek byśmy to nazywali.

Kiedy energia seksualna swobodnie krąży w ciele, czujemy oczyszczenie, przypływ sił witalnych, wchodzimy na wyższy poziom wibracji. Dzięki temu opuszcza nas stres i zmęczenie, czujemy się pełni energii i zmotywowani.

Podarowując voucher na masaż tantryczny robisz też prezent… sobie

Co ciekawe podarowanie vouchera na masaż tantryczny często zmienia w sposób korzystny także życie osoby wręczającej prezent. Chodzi głównie o relację z osobą obdarowywaną. Sesja masażu tantrycznego to niezapomniane przeżycie. Doświadczenie głębokiego relaksu ciała i umysłu, podróż do swojego wnętrza, pewnego rodzaju przebudzenie. Po masażu tantrycznym najczęściej życie nie jest już takie same. Jak my sami doświadczyliśmy, oraz tak jak osoby które już przyjmowały masaże mówią i piszą, jest lepsze, pełniejsze.

To początek zmian, często obrania nowej drogi życiowej czy zawodowej. Okazuje się, że mamy w sobie olbrzymie pokłady energii, czujemy w sobie moc sprawczą.

Zdajemy sobie sprawę, ze to wszystko w nas było, tylko do tej pory uśpione.

I tu pojawia się wdzięczność, którą zapoczątkowała osoba, która podarowała nam taki wyjątkowy prezent. To ona jest odpowiedzialna za pozytywne zmiany w naszym życiu. A wszystko za sprawą vouchera na masaż. Kto by pomyślał, że takie doświadczenie może mieć tak olbrzymi wpływ na nasze życie, a jednak. Przez to często po sesji masażu tantrycznego relacja pomiędzy osobą wręczającą a obdarowywaną znacznie się poprawia. Nie ma znaczenia jak bliskie mieliście do tej pory relacje, teraz więź między wami się zacieśni.

Dlatego voucher na masaż jest dobrym pomysłem na prezent także w sytuacji, kiedy chcemy uleczyć z kimś relację. Może to być partner, rodzic, dorosłe dziecko czy przyjaciel. Ponadto jeśli w rodzinie jest para, która aktualnie zmaga się z problemami w związku, warto taki voucher na masaż podarować parze. Masaż tantryczny dla par potrafi zdziałać cuda, chociaż w rzeczywistości zmiany są efektem pracy masażysty z ciałem i głębokiego spojrzenia w siebie.

Jeśli para znajoma ma duże trudności związkowe, najlepiej jest jeśli ta para zacznie od masażu indywidualnego, dopiero po jakimś czasie przychodzi na masaż dla pary. Jest to bardzo ważne. W razie skomplikowanej sytuacji, sugerujemy się z nami skonsultować przed. Czasem jest lepiej przyjść na masaż dla pary, czasem jest lepiej przyjść na masaż indywidualny.

Prezenty niematerialne takie jak voucher na masaż tantryczny to dobry sposób na początek zmiany stylu życia

Powodem, dla którego warto wybrać niematerialny prezent jest też dążenie do zmiany stylu naszego życia. Ogromny konsumpcjonizm, przebodźcowanie co rusz nowymi informacjami źle wpływa na naszą kondycję. Nie mówiąc już o kwestiach środowiskowych, gdzie dotychczasowy styl życia bardzo negatywnie wpływa na otaczający nas świat. Stopniowa zmiana stylu życia, przestawianie się z „mieć” na „być” jest bardzo potrzebna nam i naszej planecie. A święta są dobrym okresem do zmian na lepsze.

Zacznijmy od obdarowywania bliskich niezapomnianymi przeżyciami zamiast kolejnymi przedmiotami.

Prezent na Święta

Jeśli nadal nie masz pomysłu na prezent na święta, to voucher na masaż tantryczny sprawdzi się idealnie. Spraw, aby te święta były naprawdę wyjątkowe i podaruj coś, co odmieni życie bliskiej Ci osoby.

Prezent last minute?

Jeśli myślisz, że voucher nie może być dostarczony na czas ponieważ święta, rocznica lub urodziny są tuż tuż, to jest możliwość zamówienia vouchera w formacie elektronicznym, który może być wysłany elektronicznie drugiej osobie, lub może być wydrukowany samodzielnie w punkcie poligraficznym. Dzięki temu można zaoszczędzić czas wydruku i dostarczenia przez kuriera.


Tagi:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *